Trancherbestick Mappin & Webb

Trancherbestick Mappin & Webb
Trancherbestick Mappin & Webb
Trancherbestick Mappin & Webb
Trancherbestick Mappin & Webb

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRANCHERBESTICK, 7 dlr, i träschatull, märkt Mappin & Webb, London, 1920-tal, nyckel finns

Skaft med skador

189514

2013-06-07