Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRANCHERBESTICK, 7 dlr, i träschatull, märkt Mappin & Webb, London, 1920-tal, nyckel finns
Skaft med skador
189514
2013-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här