Konsolbord i sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD med skiva i svart granit, sengustaviansk stil, omkring 1900, bronserad, benkryss med urna, höjd 78, 87x55 cm

Ytskador, skiva med lagning

189518

2013-06-06