Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONSOLBORD med skiva i svart granit, sengustaviansk stil, omkring 1900, bronserad, benkryss med urna, höjd 78, 87x55 cm
Ytskador, skiva med lagning
189518
2013-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här