Olle Krantz oljemålning

Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KRANTZ, Olle (1906-1999): Vättern i aftonrodnad, signerad Krantz, olja på duk, 79x84 cm

Smärre tryckmärken

189519

2013-06-05