Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KRANTZ, Olle (1906-1999): Vättern i aftonrodnad, signerad Krantz, olja på duk, 79x84 cm
Smärre tryckmärken
189519
2013-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här