Eva von Weissenberg akvarell

Eva von Weissenberg akvarell
Eva von Weissenberg akvarell
Eva von Weissenberg akvarell
Eva von Weissenberg akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEISSENBERG, Eva von (Finland, född 1911): Stilleben, signerad och daterad -84, akvarell, 52x71 cm

189521

2013-06-05