Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Västkusten, signerad K Ekdahl, olja på duk uppfodrad på pannå, 49x60 cm

189522

2013-06-05