Kjell Strandqvist akryl på trä
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRANDQVIST, Kjell (född 1944): Utan titel, acryl på trä, utförd 1988, 102x136 cm,
PROVENIENS: Utställd - Thielska galleriet 1988,
LITTERATUR: Kjell Strandqvist, Ulf Linde, pl 29., bok medföljer
Slitage
189537
2013-06-05