Kjell Strandqvist akryl på trä

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STRANDQVIST, Kjell (född 1944): Utan titel, acryl på trä, utförd 1988, 102x136 cm,
PROVENIENS: Utställd - Thielska galleriet 1988,
LITTERATUR: Kjell Strandqvist, Ulf Linde, pl 29., bok medföljer

Slitage

189537

2013-06-05