K Ekdahl-Askim olja

K Ekdahl-Askim olja
K Ekdahl-Askim olja
K Ekdahl-Askim olja
K Ekdahl-Askim olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Västkusten, signerad K Ekdahl, olja på duk uppfodrad på pannå, 40x49 cm

Kantveck

189551

2013-06-07