Kerstin Ostwald olja

Kerstin Ostwald olja
Kerstin Ostwald olja
Kerstin Ostwald olja
Kerstin Ostwald olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OSTWALD, Kerstin (född 1936): Pianisten, signerad och daterad K.Ostwald 89, olja på duk/collage, 50x83 cm

Smärre märken

189553

2013-06-05