Pierre Cardin soffmoduler och bord
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFMODULER, BORD, 8 sektioner, Pierre Cardin, Domani, England 1970-tal, omfattar 5 fåtöljer, 2 bord med spegelglasskivor och en fotpall, klädda i brun manchester, märkta Pierre Cardin, varje modul 90 x 90 cm, fåtöljernas höjd 70, soffborden 40, fotpallen 98 x 50 cm, certifikat medföljer
Smärre slitage
189555
2013-06-05