Pierre Cardin soffmoduler och bord

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFMODULER, BORD, 8 sektioner, Pierre Cardin, Domani, England 1970-tal, omfattar 5 fåtöljer, 2 bord med spegelglasskivor och en fotpall, klädda i brun manchester, märkta Pierre Cardin, varje modul 90 x 90 cm, fåtöljernas höjd 70, soffborden 40, fotpallen 98 x 50 cm, certifikat medföljer

Smärre slitage

189555

2013-06-05