K Ekdahl-Askim olja

K Ekdahl-Askim olja
K Ekdahl-Askim olja
K Ekdahl-Askim olja
K Ekdahl-Askim olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKDAHL-ASKIM Konrad (1910 - 2002): Klippor - Västkusten, signerad K Ekdahl, olja på duk uppfodrad på pannå, 39x59 cm

189583

2013-06-06