K Ekdahl-Askim olja
Closed
2013-06-06
189583
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
EKDAHL-ASKIM Konrad (1910 - 2002): Klippor - Västkusten, signerad K Ekdahl, olja på duk uppfodrad på pannå, 39x59 cm