Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936), ur Les Plaisirs Autour de la Table, 1994, signerad, 203/225, 49x41 cm, blindstämpel Mourlot

189604

2013-06-05