Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PIRAK, Lars (född 1932): Renar på fjället, signerad Lars Pirak, olja på duk, 50x61 cm
Zustandsbeschreibung
189610
2013-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner