Parbyråar

Parbyråar
Parbyråar
Parbyråar
Parbyråar
Parbyråar
Parbyråar
Parbyråar
Parbyråar

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

BYRÅAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 75, 53x37 cm

Smärre ytskador

189625

2013-06-06