Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm
189629
2013-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här