Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm

189629

2013-06-05