Gösta Gierow blandteknik

Gösta Gierow blandteknik
Gösta Gierow blandteknik
Gösta Gierow blandteknik
Gösta Gierow blandteknik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GIEROW, Gösta (född 1931): "Venedig som fisk", signerad och daterad Gierow 73, blandteknik, 47x57 cm

189643

2013-06-06