Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): Landskap med hus, signerad Mårten A.,278/280, litografi, 57x43 cm

189662

2013-06-06