Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WERNER, Gösta (1909-1989): 3 st, Marina motiv, signerade och numrerade, färglitografier, 47x62 resp 62x47 cm, 1 litografi av Gustav Rudberg (1915-2001) medföljer
Zustandsbeschreibung
Gulnader
189671
2013-06-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner