Gösta Werner och Gustav Rudberg grafik

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WERNER, Gösta (1909-1989): 3 st, Marina motiv, signerade och numrerade, färglitografier, 47x62 resp 62x47 cm, 1 litografi av Gustav Rudberg (1915-2001) medföljer

Zustandsbeschreibung

Gulnader

189671

2013-06-06