Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIDBERG, Sven (född 1944): Trosa strandkafé, signerad Sven Lidberg, 262/360 färglitografi, 46x55 cm

189672

2013-06-06