Taburetter Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanérade, längd 55 cm

Skador, ytskador

189700

2013-06-06