Rolf Mellström olja

Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja
Rolf Mellström olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Blommande vildros", signerad och daterad Rolf Mellström 1949, olja på pannå, 18x22 cm

189701

2013-06-06