Harald Lyth serigrafier

Harald Lyth serigrafier
Harald Lyth serigrafier
Harald Lyth serigrafier
Harald Lyth serigrafier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYTH, Harald (född 1937): (4 st) Epigram, signerade och numrerade Lyth 33/60, utförda 1977, 4 färgseriegrafier, 29x21 cm, Edition Lyth/Landberg

189712

2013-06-06