Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, damporträtt, österrikisk skola, olja på duk, 88x67 cm

Renoverad, retuscher, dubblerad

189733

2013-06-06