Lykta i form av stjärna

Lykta i form av stjärna
Lykta i form av stjärna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLYKTA, 1900-tal, stjärnformad, blyinfattat klarglas, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

189748

2013-06-06