Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, barock, 1700-tal eller äldre, betsad furu, träskuren dekor med spiralvridna kolonetter, höjd 60, 115x55 cm

Lagningar

189749

2013-06-06