Harald Lyth litografi

Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LYTH, Harald (född 1937): Komposition, signerad Lyth, 87/100, litografi, bladmått 39x28 cm

189755

2013-06-06