Rådström Kölare

Rådström Kölare
Rådström Kölare
Rådström Kölare
Rådström Kölare
Rådström Kölare
Rådström Kölare

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

RÅDSTRÖM, Niklas - KÖLARE, Nils., "Att läggas till kartbilden", koppartryck och prosadikter, (Galleri Christina Höglund) 1994, 1 kopparplåt (på pärmens insida), etsningar N. Kölare, grått linneband, signerad av förförfattare och konstnär, detta EA 5/9

Zustandsbeschreibung

189761

2013-06-07