Rådström Kölare
Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
RÅDSTRÖM, Niklas - KÖLARE, Nils., "Att läggas till kartbilden", koppartryck och prosadikter, (Galleri Christina Höglund) 1994, 1 kopparplåt (på pärmens insida), etsningar N. Kölare, grått linneband, signerad av förförfattare och konstnär, detta EA 5/9
Zustandsbeschreibung
189761
2013-06-07