LG Lundberg etsningar

LG Lundberg etsningar
LG Lundberg etsningar
LG Lundberg etsningar
LG Lundberg etsningar
LG Lundberg etsningar
LG Lundberg etsningar
LG Lundberg etsningar
LG Lundberg etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDBERG, Lars Gösta (född 1938): (4) Ur "Fantasins fängelse", signerade och daterade LG Lundberg, 12/20, etsningar, bladstorlek 54x38 cm vardera

189775

2013-06-07