Spelbord rokoko

Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko
Spelbord rokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPELBORD, underdel till, 1700-tal, rokoko, bemålat, höjd 72, 94x54 cm

Skador och färgbortfall, fanerdelar saknas

189810

2013-06-07