Ivan Johnsson gips

Ivan Johnsson gips
Ivan Johnsson gips
Ivan Johnsson gips
Ivan Johnsson gips
Ivan Johnsson gips
Ivan Johnsson gips
Ivan Johnsson gips
Ivan Johnsson gips

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHNSSON, Ivar (1885-1970): Liggande man, otydligt signerad, patinerad gips

Zustandsbeschreibung

Skador

189817

2013-06-07