Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHNSSON, Ivar (1885-1970): Liggande man, otydligt signerad, patinerad gips
Zustandsbeschreibung
Skador
189817
2013-06-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner