Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TROTZIG, Ulf (född1925): Portfölj: "Kung Sweeney", 5 st gravyrer signerade och numrerade Trotzig 74/90, torrnål, varierande mått, ej komplett
189821
2013-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här