Grafikportfölj

Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj
Grafikportfölj

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TROTZIG, Ulf (född1925): Portfölj: "Kung Sweeney", 5 st gravyrer signerade och numrerade Trotzig 74/90, torrnål, varierande mått, ej komplett

189821

2013-06-08