Adolf Jonsson gipsskulptur

Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur
Adolf Jonsson gipsskulptur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONSSON, Adolf (1872-1945): "Misere", signerad och daterad Adolf Jonsson Paris 1899, gips, höjd 62 cm

Kantnagg

189822

2013-06-07