Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LINDSTRÖM, Arvid Mauritz (1849-1923): Vinterlandskap i skymning, signerad A. M Lindström, olja på duk, 76x128 cm
189824
2013-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här