Oljemålningar

Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, oljemålningar 2 st, kopior av äldre mästare, 1900-tal, signerade a tergo E Bianchini, 41x30 vardera

189828

2013-06-07