Robert Pritchell akvarell
Valmis
2013-06-07
189833
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PRITCHETT, Robert Taylor (1828-1907): Landskap med hus och figurer, signerad R. T . Pritchett, "sounenir of "AAK", aug 16 1874", akvarell, 21x15 cm