Carl Petter Hallberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBERG, Carl Petter (1809-1879): Insjölandskap med hus och figur, monogramsignerad CH, olja på duk, 25x37 cm

189840

2013-06-07