Mansporträtt 1800-tal
2013-06-07
189842
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, mansporträtt, akvarell, 11x9 cm