Väggpendyl empirestil

Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil
Väggpendyl empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, urtavlan Holmqvist Stockholm, empirestil, förgylld

Skador, lös lucka medföljer

189843

2013-06-07