Venetiansk ljuskrona

Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, venetiansk typ, 1900-tal, sexarmad, höjd 68 cm

Skador

189857

2013-06-07