Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Landskap med romerska arkitekturfragment, osignerad, olja på papp, 28x32,5 cm, a tergo finns ett äkthetsintyg av Karl Asplund utfärdat 1962
Färgbortfall
189866
2013-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här