Egron Lundgren oljemålning

Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning
Egron Lundgren oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Landskap med romerska arkitekturfragment, osignerad, olja på papp, 28x32,5 cm, a tergo finns ett äkthetsintyg av Karl Asplund utfärdat 1962

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall

189866

2013-06-08