Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
DALÍ, Salvador (1904-1989) tillskriven: Kungarnas procession, från Song of Songs,1971, signerad och numrerad Dalí, 64/250, etsning med förgyllning, 39,5x25 cm
189875
2013-06-08