Salvador Dalí etsning

Salvador Dalí etsning
Salvador Dalí etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

DALÍ, Salvador (1904-1989) tillskriven: Kungarnas procession, från Song of Songs,1971, signerad och numrerad Dalí, 64/250, etsning med förgyllning, 39,5x25 cm

189875

2013-06-08