Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk, fanérad med mahogny, förgyllda beslag, höjd 88, 108x53 cm, nyckel finns
Sprickor, smärre fanérskador, fanérlagningar
189880
2013-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här