Byrå sengustaviansk 1800-tal
2013-06-07
189880
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk, fanérad med mahogny, förgyllda beslag, höjd 88, 108x53 cm, nyckel finns
Sprickor, smärre fanérskador, fanérlagningar