Gunn Dunér oljemålning

Gunn Dunér oljemålning
Gunn Dunér oljemålning
Gunn Dunér oljemålning
Gunn Dunér oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DUNÉR Gunn (samtida): Sydländsk bygata, signerad och daterad -55, olja på duk 45x37 cm

189881

2013-06-07