Pauline Neumüller oljemålning

Pauline Neumüller oljemålning
Pauline Neumüller oljemålning
Pauline Neumüller oljemålning
Pauline Neumüller oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NEUMÜLLER, Pauline, (1857-1908): Interiör Gripsholm, signerad P Neumüller, olja på duk uppklistrad på pannå, 51x42 cm

Dukskador

189894

2013-06-07