Götrik Örtenholm olja

Götrik Örtenholm olja
Götrik Örtenholm olja
Götrik Örtenholm olja
Götrik Örtenholm olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRTENHOLM, Götrik (1913-2005): Stilleben med spegel, signerad och daterad Götrik Örtenholm 49, olja på duk, 81x60 cm

189903

2013-06-07