Lars Olof Loeld litografier

Lars Olof Loeld litografier
Lars Olof Loeld litografier
Lars Olof Loeld litografier
Lars Olof Loeld litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOELD, Lars Olof (född 1930): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 29 samt 3/49, litografier, bladstorlek 63x49 cm, oramade

Smärre streck

189928

2013-06-08