Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOELD, Lars Olof (född 1930): (2) Kompositioner, signerade och numrerade 29 samt 3/49, litografier, bladstorlek 63x49 cm, oramade
Smärre streck
189928
2013-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här