Simeon Öqvist olja

Simeon Öqvist olja
Simeon Öqvist olja
Simeon Öqvist olja
Simeon Öqvist olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖQVIST, Simeon (1868-1955): Porträtt av dam, signerad och daterad Simeon Öqvist 1937, olja på duk, 84x69 cm

Renoverad, färgbortfall längs kanter, ej ramad

189950

2013-06-08