Stolar Louis quinze

Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze
Stolar Louis quinze

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 4 st, snarlika, 1700-tal, Louis XV, provinsarbeten

Renoverade och kompletterade, skador

189965

2013-06-08