Lasse Persson oljemålning

Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PERSSON, Lasse (född 1937): "Stilleben Landskap", signerad och daterad Lasse Persson 1989 på spännramen, olja på duk, 65x80 cm

189976

2013-06-08