Karel Appel litografi

Karel Appel litografi
Karel Appel litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

APPEL, Karel (född Holland 1921): Komposition, signerad och daterad Appel 69, 20/110, färglitografi, bladstorlek ca 77x57 cm

190002

2013-06-08